Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3naponta mosok hajat, azért...

3naponta mosok hajat, azért mert 3. napra már ngyon zsíros, ápolatlan lesz a hajam (31/F). Szerintetek normális ez?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen normális, nálam is így lenne, ezért mosom minden nap.
2013. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is 3-4 naponta mosok hajat.
2013. febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Az én párom is naponta mossa. Ha néha elmulasztja, akkor másnap elég zsíros lesz és ahogy te is írod, ápolatlannak hat.
2013. febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem jót tesz a hajnak,de ezt kell tenni az ápoltságért .
2013. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,mert én is úgy tudom, h a sok hajmosás tönkreteszi a hajat,ezért is kímélném. Erre egy megoldás talán hajzsírosodás elleni sampon lenne.
2013. febr. 2. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg 2 hetente mosom és nem zsíros. Függ a genetikádtól meg szerintem az ételeid minőségétől is. Nem táplálkozol egészségtelenül?
2013. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hajzsírosodás elleni sampon egy humbug. Attól csak méginkább zsírosodik. Próbáld ki egyszer, hogy egy hétig nem mosod meg. Meglátod, a kezdeti zsírosodás után a hét végére újra normál állapotú lesz.
2013. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mit jelent az h egészségtelen táplálkozás? hetente mást mond a média/kutatók/orvosok. Vegetáriánus nem vagyok,de szeretem a nyers zöldségeket.Fehér kenyeret eszem.Igenis eszem kolbászt,szalonnát,zsíroskenyeret néha-néha,mikor jólesik,de tudom magamról h nem hízok semmitől (175cm/65kg).édességet keveset eszek.
2013. febr. 3. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!