Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tenutan gyógyszerről mi a...

Tenutan gyógyszerről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nincs sok pattanásom, csak mindig előjön 1-2 és nagyon zavar, mert sose múlik le teljesen az arcom, vagyis sose lesz szép babaarcom. Az egyik ismerősöm szedi, és neki nagyon bevált 1 hónapja szedi és már az első hetekben látszott a változás az arcán, hozzáteszem, hogy neki se volt csúnya az arcbőre. Bőrgyógyászhoz nem akarok menni, mert csak krémet írna fel és ecsetelőt, de az nekem is van.. (Zineryt, Dermofil pasztám, arcradír stb..) és a házi orvossal íratnám ki. és ugye ez a gyógyszer mellett szednék lactoprotect-et, mivel az antibiotikum nem csak a rosszat, de a jót is elpusztítja. és a kérdésem az lenne, hogy aki szedte annak bevált? nem jöttek ki újra a pattanásai miután abbahagyja?!

16/L


2013. febr. 2. 11:58
 1/5 A kérdező kommentje:
es meg egy kerdesem lenne, az hogy mennyi ideig kell szednem?
2013. febr. 2. 13:42
 2/5 anonim válasza:

1-2 pattanásra még nem írnak fel ilyet.

Én múlt héten álltam neki szedni napi 2x1-et de nekem még egyáltalán nem használt.

2013. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azt a bőrgyógyászod dönti el h meddig a folyamatos kontrolokon
2013. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem a hátam nagyon pattanásos,az arcomon egy kettő van talán,semmi változást nem vettem észre,ja és pont egy hónapja szedem. Remélem nyárra lesz valami változás mert már rohadtul zavar a hátam.
2013. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
18.36-os vagyok,az lemaradt hogy 14/L
2013. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!