Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tegyem fehérebbé a...

Hogyan tegyem fehérebbé a bőrömet? Nagyon fontos legyetek szivesek segíteni!

Figyelt kérdés

Szóval a hajam fekete, és nagyon nagyon lebarnultam, most nagyon rosszul nézek ki, és mindig hosszú nadrágban,meg pulóverben kell járkálnom,hogy ne barnuljak tovább..Tényleg mindenki mondja,hogy hogy lebarnultam,és annyira utálom..:(


Mellesleg ez nem egy divat dolog,hogy most milyen bőrszín a divatos.


2009. szept. 3. 16:01
 1/6 Satanné válasza:
90%
Ha citrommal átdörzsölöd a böröd, az lekoptatja a Nap miatti barnaságot... Vagy citromlével ...az mindegy, végülis az a lényeg hogy mennyire igazi az a citrom :) Próbáld ki, nekem bejött...
2009. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ÚÚ de jóó!:)

És mennyi ideig, meg miútán látszott az eredmény??

2009. szept. 3. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igyál sok folyadékot és egyél sok gyümölcsöt zöldséget. Amiben karotin van pl. répa, sütőtök általában narancssárga vagy pirosas dolgok azt kerüld. Őszibarack és ilyen lédús illetve zöld dolgok azok segítenek. Pl. zeller, karalábé, krumpli, saláta, stb. általában ami zöld, vagy akár a paprika.

Ez azért fontos, mert segít megújítani a sejteket, ezáltal hamarabb cserélődnek és előbb eltűnik a barnaság.


Használj bőrradírt és krémezd a bőröd testápolóval.

Esetleg citromos-uborkás pakolást csinálj az arcodra gyakran, vagy ezzel a masszával dörzsöld át magad, de sokat nem segít. Ha önbarnítóztál akkor azt leszedi nagyjából de ha valaki a napon sült le vagy szoliban akkor az nem festék a bőrén szóval nem fogja halványítani semmi. Belülről kell ellene tenni! Ha a sejtek cserélődnek szűnik a barnaság.

Vagy kérj a kozmetikusodtól ilcsi krémet van kövirózsás az halványító hatású, talán segít valamennyit.

Addig is próbálj meg úgy sminkelni, hogy kihangsúlyozd a barnaságod, akár szép is lehetsz így is.

2009. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg használhatsz spf-es testápolót/arckrémet.. így nem kell hosszúba járnod ebben a jó időben. minél magasabb spf annál jobb. arckrémnél nézd azt is,hogy mennyire zsíros..
2009. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mi az az spf?
2009. szept. 4. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondolt, hogy fényvédős.

Ami véd az uv sugarak ellen annál pl. sokszor írják fel: SPF 15. Vagy 30 vagy 6 stb-stb.

De én úgy tudom akkor is barnulsz, ha fényvédős naptejet vagy arckrémet használsz, csak lassabban. Illetve a fényvédős (SPF- szerintem sun protect factor rövidítése lehet de ezt csak most fejből mondom... ) termékek nem a barnulás ellen vannak hanem a káros sugarak ellen, tehát barnulsz csak nem kapsz bőrrákot röviden. Azért egy próbát lehet megér.

2009. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!