Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen önbarnítót ajánlotok...

Milyen önbarnítót ajánlotok és hogyan használjátok, hogy ne legyetek "foltosak" tőle?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron Garnier önbarnítós testápolóval próbálkoztam, mivel a munkám miatt a lábam sosem barnul le. Azonban pár nap múlva foltos lett a bőröm, mintha egy részéről lejött volna az önbarnító. Tud valaki tanácsot adni? Nektek melyik termék vált be? Hogy lesz a legesztétikusabb az eredmény?
2010. jún. 17. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én inkább akkor a szolit javaslom.

Az önbarnító krémektől sajnos egy idő után elkerülhetetlen, hogy foltos legyél, mert ahogy zuhanyzol fokozatosan válik le a bőrödről. Ha pedig kézzel viszed fel, az már magában is foltos lesz néha.

2010. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!! Szolizni nem szeretnék, mert nem akarom nagyon roncsolni a bőrömet :S Ezért is döntöttem az önbarnító mellett. Egyébként mivel kell kenni, ha nem kézzel??

Milyen gyakran kenitek magatokat, hogy ne kopjon olyan látványosan?

2010. jún. 17. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!régen AVONoztam, és mindenkinek a Skin So Soft barnító testápolót javasoltam. akkoriban 999,- volt, mindenkinek bevált, senki sem lett foltos tőle. Ha rákensz még egy kis DOVE csillámló testápolót, biztos gyönyörű lesz a hatás.Utóbbit én is használom,nagyon szép csillogós lesz a bőröm, de nem feltűnően.


remélem tudtam segíteni:)

20Ł

2010. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Várom még a válaszokat! :)
2010. jún. 21. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a Dove önbarnítos testápolójától lett szép barna a bőrőm. elég sokáig szép,egyenletes barna vagy tőle + isteni az illata:)
2010. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!