Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetnék szép és...

Hogyan lehetnék szép és csinos? 15l

Figyelt kérdés
165cm és 62kg vagyok..a hajam nagyon dús..göndör.és nem tudom mit csinálhatnék vele..a bőröm sem szép kövér is vagyok.. a fogam között is hézagok vannak.. mit tehetnék h szép lehessek? kérlek segítsetek!!!!!

2013. febr. 3. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak kép alapján lehet rendes véleményt mondani, de biztos vagyok benne, hogy most is nagyon szép vagy!!! :)
2013. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Hasonló adatokkal vagyok 17/L nincs kedved együtt fogyózni? Pl. tartjuk facebookon a kapcsolatot és támogatjuk egymást. Ha közel laksz mehetünk együtt futni,bicajozni,sétálni. Esetleg a ruhászkodásba is segítek! Írj privit,ha érdekel:)
2013. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ami biztosan jót tenne, az valamilyen sportolás. A többihez meg nem ártana egy kép.
2013. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

A hajadat vasalhatod. Vagy esetleg kipróbálhatsz olyan hajápolókat, amik a te hajtípusodnak megfelelőek. Régen nekem is nagyon dús és göndör volt a hajam, de ma már inkább hullámos. Több évig rendszeresen vasaltam mert nem tetszett, ma meg már többször hagyom úgy ahogy van.:) Schauma sampont és balzsamot használok rá. Időnként ricinusolajat, vagy valamilyen hajpakolást. Ezektől sokkal puhább és selymesebb lesz a haj.

A bőrődre használj tonikot, hidratáló krémet, vagy azt amire szükséged van.

A kövérség ellen tudsz tenni, csak elhatározás kell. Hagyd el az üdítőket, és az édességeket. Maximum háromszor egyél egy nap, ha közben megéhezel megehetsz egy joghurtot vagy egy gyümölcsöt. Sportolj minden nap valamit. Én télen itthon szoktam gugyulásokat és felüléseket csinálni, nyáron biciklizek, futok. A fogaidra gondolom a fogszabályzó lenne a megoldás.

Sok sikert!:)

2013. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Etrend, sport, fogszabalyzo, a hajadat meg hagyd ugy. Ha valakin van egy kicsi nem biztos hogy jol all neki a gondor haj de ha lefogysz gyonyoru leszel vele. Vgy noveszd meg es akkor nem lessz annyira hosszu mivel lehuzza a suly. Hajra! :)
2013. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A hajadat rikítsd meg, és körkefével próbáld egyenesebbre szárítani. Teljesen nem lesz egyenes, a a lágy hullámok is jók. Használj hajpaskolást is. A bőröddel fordulj bőrgyógyászhoz, nem tudom mennyire durván pattanásos de ha nagyon akkor valószínűleg korral járó hormonzavarod van, könnyen kezelhető. De ha nem súlyos akkor csak felír valami krémet. Lehet ez ellen is tenni.

Menj el fogorvoshoz, és ha kell rakass fel állandó fogszabályzót. Ezen is lehet segíteni.

A fogyókúra egyértelmű, diéta, és sok sok sport.

Igazából semmi olyan probléma nincs veled, amin ne lehetne segíteni :)

2013. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kizcar válasza:
100%

Napi hatszor étkezz keveset, és csak ritkán zsírosat. És kezdj el futni, tornázni.

Menj el valami fasza tanácsadóhoz, aki meg tudja mondani neked, hogy melyik frizura illik az arcodhoz. Ez nagyon sokat számít.

Másrészt meg az igazi szépség belülről fakad. Ha saját magadat képes vagy elfogadni, és nagyívben leszarni ki mit gondol rólad, akkor már szép vagy.

2013. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mért tartod magad kövérnek 165 centisen és 62 kilósan? :O
2013. júl. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!