Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » XV. Kerületben, (vagy akárhol...

XV. Kerületben, (vagy akárhol Pesten) éjszakai férfi hajvágás megfizethető áron?

Figyelt kérdés

Üdv!


Most kéne, mert reggel már suli, és fogadtam hogy hétfőn rövid hajjal megyek be, de kicsit kidőltem a tegnap este után. Mostantól kéne, vagy max fél 8 -ig.


Köszi szépen.


2013. febr. 4. 03:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
hol élsz te? :D miből gondolod, hogy van olyan fodrász a világon, aki vasárnap hajnalban dolgozik? :D
2013. febr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Közel 10 millióan élünk Magyarországon, ebből 1 millió 700 ezren élünk Budapesten, nehogy már ne lenne egy ember aki ne foglalkozna ilyennel!!


Sőt te azt kérdezed, hogy a világon... a világon biztos van "1-2" éjjel nappali fodrászat!


Ez nem lehetetlen.

2013. febr. 4. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
hidd el, ha máshol van is, itt nincs az a marha, aki arra vár, hogy egy másik marha pont vasárnap éjjel akarja lenyíratni a séróját, ráadásul nem drágán :)
2013. febr. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy nem drágán, hanem hogy megfizethető áron ami sok mindent magába foglalhat, kinek mi én mondjuk egy jó séróra olyan SOS -ben 10 -est is rá költöttem volna...

és én nem marháztalak le, ehhez tartsd magad.


Nem vasárnap éjjel tettem ki, hanem akkor már hétfő "Reggel" 3:22 perc volt. Tudatlanságra utalnak a hozzászólásaid.



Lett volna 2 ember, akinek fodrász szakmája van, abban a pozícióban is dolgoztak, de otthon lenyírták volna.

A legközelebbi Pesterzsébeten lett volna, oda 1,5 óra az út nekem, mivel kocsi nincs, tömegközlekedés meg hiányos még olyan korán, így sajnos már nem fért volna be az időmbe.


Üdv!

2013. febr. 5. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Hát persze. :D
2013. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Vámpír vagy, hogy éjszaka intézed a dolgokat?:)

Am szerintem mivel van non-stop szoli is, tuti van fodrász is.

2013. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!