Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy hajvitamin után egy...

Ha egy hajvitamin után egy másikra váltok, akkor megszűnik az előző hatása?

Figyelt kérdés
Kicsit értelmetlenül fogalmaztam, de a lényeg: JutaVit-es hajvitamint szedek már lassan 1 hónapja, és most ki akarom próbálni a DM-eset is. Szerintetek jó lesz? Vagy az másmilyen? Vagy ismét vegyek JutaViteset? Mit mondtok, melyiket vásároljam meg? DM-be most lesz az az akció, hogy ha 4.000 Ft felett vásárolok, akkor 15% kedvezményt kapok. Össze tudnék szedni ott ennyi értékű terméket, ezért gondoltam, hogy a JutaVites után kipróbálom azt is, csak nem tudom, nagyjából egyformák-e az összetevői, egyformán jó-e, vagy szedjek be a JutaVitosból még van 1-2 dobozzal. Szerintetek mit csinájak?

2013. febr. 5. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát mivel a hajvitaminok hatása 3 hónap után szokott látszani, ezért nincs értelme csak 1 hónapig szedni. Akkor felesleges is.
2013. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, de ugyanolyan vegyek, vagy vehetek másfélét is? Tovább fog hatni?
2013. febr. 5. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!