Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sok apro uj anyajegy...

Nagyon sok apro uj anyajegy jelent meg mostanaban fokepp az arcomon, a hatamon, a mellkasomon, es a kezeimen. Hogyan vedekezhetek a kialakulasuk ellen?

Figyelt kérdés
Mit tehetnek hogy ne nojjon a szamuk? tudom hogy genetikai dolog is allhat a hattereben:) de azert megszeretnem probalni hogy tegyek valamit az ellen hogy meg tobb legyen:) egy 16 eves lany:)

2013. febr. 5. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudsz ellene tenni. Rajtam akkor is jön ki, ha nem ér nap, vagy szoli, de nyáron amint nap éri a karomat jönnek ki rajta az újabbak. Régen féltem, hogy ennyi anyajegyem van és elmentem bőrgyógyászhoz. Ő megnyugtatott, hogy a pöttyeim 5%-a anyajegy csak, a többi egyszerű pigmentfolt amikből nagy valószínűséggel soha nem lesz anyajegy, így nem is veszélyesek, nem rákosodhatnak el. Az anyajegyeimet megmutatta, és mondta, hogy figyelni kell őket, és érdemes évente, félévente kontrollra menni. Ilyenkor az új pöttyöket is megnézik, hogy anyajegyek-e, vagy pigmentek. Szerintem nem tudsz mit tenni ellenük, sajnos én is örököltem ezt.
2013. febr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet,ezek az úgynevezett vírusos szemölcsök.Próbáld meg nem vakarni,mert akkor gyorsabban terjed.
2013. febr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szemölcsről volt szó, hanem anyajegyről!


Az anyajegyek száma születéskor gyakorlatilag 0 és a kor előrehaladtával egyre szaporodnak. Ez természetes, eltüntetni pedig semmivel sem tudod őket (otthon). Ha valamelyik zavar, vagy változást látsz rajta, akkor bőrgyógyász le tudja szedni.

2013. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!