Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kettő hónapig nem volt pattaná...

Kettő hónapig nem volt pattanás az arcomon, de holnap után buli, erre most jött elő egy. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesitő. -.-" Ilyen esetben mi a teendő?
2013. febr. 6. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben az a teendő, hogy nem foglalkozol vele.


Probléma kapásból megoldva :)

2013. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk pont most lattam partykepeket, es a bulikban amugy is mindenki tiszta pattanasosan nez ki, lehet hogy ez egy termeszetes folyamat, hogy asszimilalodjak a partizo közösseghez :)
2013. febr. 6. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális, le fog rohadni a bőröd, meghalsz. Ba.szki ne idegesíts, jóhogy normális... méreganyagok távozása, ilyenek. Kezelgessed. Kenjed, igyál sok vizet, ne egyél túl sok szénhidrátot(csoki, chips,sütike,

zsíros kaja, olajos magvak, stb), 2-3 nap és elmúlik, talán péntekre is. Ja, és ne nyomkodd, még nagyobb lesz, bedurran, az összes képen szarvad lesz - már ha a homlokodon van.

2013. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem eszem csokit meg olajos magvakat és fűszeres kajákat, csak az a fura, hogy eddig nem volt és pont buli előtt..na mind1 túlélem...:(
2013. febr. 7. 10:53
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem sajtot ettél, nekem a tejfehérje okoz ilyet és a sajtban van a legtöbb :o nem lehet h neked is a tejfehérjétől van?
2013. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A tejtöl tuti nem lesz pattanasom, mert habar tudom hogy nem egeszseges de a vizen kivül tejet iszom csak, tehat minden nap minimum masfel liter viz plusz kb fel liter tej biztosan . A sajttol nem tapasztaltam meg, de mivel nem eszem soha nagy mennyisegben lehet...
2013. febr. 7. 16:03
 7/10 anonim ***** válasza:
a sajtban sokkal több a tejfehérje, nekem sztem 99% hogy attól van. most abbahagytam, semmi tejtermék és nincs 1 se:)
2013. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem csokitol es a tesztatol van a leglatvanyosabb romlas, ezert ezeket kell kerülnöm, de akkor a sajttal is le kell allni ezek szerint...egy probat meger :)
2013. febr. 7. 19:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Plusz idegességtől/stressztől is lehet, legalábbis közrejátszhat, ahogy én tudom.


Lehet a bulira túlságosan felpörögtél, vagy ilyesmi.

2013. febr. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen vizsgák előtt is néha előfordul :/ De a probléma megoldódott, azóta majdnem begyógyult, egy kis alapozó és nem is látszik :)
2013. febr. 8. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!