Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 "pattanás" szerű dolog van...

2 "pattanás" szerű dolog van a herezacskómon, mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Fájni nem fáj,néha viszket. A bőr felszinén van mind 2. Vesélyes lehet?
2012. okt. 21. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a kettő van, akkor valószínűleg egyszerű pattanás. Figyeld lesz-e több, ami esetleg valami fertőzésre, bőrelváltozásra utalhat.
2012. okt. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egyik jóideje ottvan, a másikat tegnap vettem észre.
2012. okt. 21. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Szőrtüsző. hagyd békén.
2012. okt. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Utánanéztem neked, és ezt találtam:

Ezeket úgy hívják, hogy Atheroma Scroti, te is rákereshetsz, de én ezt találtam:

Fehér, egyáltalán nem érzékeny, lassan növő pattanásszerű csomók, serdülőkor után a herezacskón jelentkeznek. A szőrtüsző elzáródásával jönnek létre. Sejttörmeléket, elzsírosodott laphámsejteket, koleszterin-kristályokat tartalmazó csomók.

Jóindulatú daganat (ne ijedj meg!), amely egyszerű sebészeti beavatkozással megoldható. Azt javaslom, mindenképpen beszéld meg a szüleiddel, kérj tőlük, vagy egy urológustól tanácsot, ebben ők tudnak a legpontosabb segítséget adni! Ezen kívül lehet, hogy gyógyszerrel, kenőccsel is megszüntethető a panasz.

Remélem tudtam segíteni! :)

2012. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!