Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az élesztő pakolás hogyan...

Az élesztő pakolás hogyan készül? Nem lesz utána kellemetlen szagú az arcbőröm? Hatásos miteszerek ellen?

Figyelt kérdés
sokan azt mondták,hogy büdös lett utána az arcuk.
2013. febr. 7. 13:46
 1/3 anonim válasza:
Épp most van az arcomon... :D én egy fél élesztőhöz facsarok egy kis citromlevet, és fel kenem. Kicsit csíp, mert a citrom fertőtlenít. Ha rendesen lemosod, nem lesz büdös az arcod. Jó a pattanásokra meg miteszerekre, de ne az első használat után várd a csodát.
2013. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én azt használom amikor 1 egész élesztőt 2-2,5 evőkanál langyos tejjel összekeverek (úgy hogy ne legyen túl folyós).általában ebből kijön két pakolás is..nekem nem lett büdös.meg kell várni még rászárad és ledörzsölni,ez bőrradír hatású.a maradékot langyos vízzel lemosni utána az arcunkat hidratáló testápolóval bekenni.hatásos a mitesszerek ellen. hetente ismételd.nekem használ(t)
2013. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!