Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az olcsó szolárium rosszabb?

Az olcsó szolárium rosszabb?

Figyelt kérdés

Úgy értem, voltam olyan szoliban ahol 40 forint volt percenként, meg olyanban is, ahol 120. Ugyanúgy barnultam tőle, de az olcsóbb az tud károsabb lenni? Annyit vettem észre, hogy a drágább légkeveréses, klímás volt, meg szólt a zene, finom illat volt, szóval sokkal kellemesebb volt benn állni benne 8 perceket. Az olcsóbban majd'megsültem, néha szédültem, de ezt csak a klímátlanságnak tudom be. De ezen kívül lehet valami károsabb az olcsóban? Szóval ha inkább összeszorítom a fogaim és kibírom az olcsót, ugye nem lesz tőle bajom?


+1: nekem alapból nem túl sötét, de nem rózsaszínes a bőröm, inkább bézses. A drágában szépen barnultam, szóval nem lettem narancssárga, és nem égtem le. Az olcsóban nem voltam még annyit, úgyhogy csak szintentartotta a drágában lebarnult színemet, de attól is ugyanolyan kellemes barnás színem lenne? Szóval szoláriumtól, vagy bőrszíntől függ a narancssárgásodás?


+2: Néha bevallom kinyitom a szememet, de lefelé nézek, sose a csőbe. Ez mennyire káros? Nem fogok fölvenni szemüveget, az biztos, mert az arcomon is ugyanúgy akarok barnulni, hogy nézne ki 2 pandamaci-fehér folt a szemeim körül?:D Szóval, káros-e, amit csinálok?



2013. febr. 7. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A 120 ft-ba a körítésért is fizetned kell.amúgy már előirás,hogy eus csőveket kell mindenhol használni.
2013. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem ,hogy a drágábbikban a zenét meg a légkondit kell fizetni csak szimplán drágább én olyanba járok ahol modern légkondi van zene stb.. és 50ft bérlettel 45 nem fog rosszabbul mint egy drágább, én voltam olyanba is ahol 100 ft egy perc és sokkal rosszabb gép volt. ja és ne nyisd ki a szemed hosszú ideig csak ha valamit meg szeretnél nézni .
2013. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy az olcsóbb rosszabb. az ár függ attól is hogy mekkora a forgalom
2013. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!