Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg a barna szemszínt a...

Tényleg a barna szemszínt a legkönnyebb sminkelni? Tényleg sokkal több szín passzol hozzá mint a zöld v. kék szemhez?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen, talán egyedül a hideg szürke nem megy hozzá, de az ezüst igen. Azon kívül meg barna, fekete, fehér, arany, kék, zöld, lila, rózsaszín, narancs, bármilyen színt lehet használni.
2013. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,a natúr szinektől egészen az extrémig szinte minden illik hozzá.
2013. febr. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fekete szemet a legkönnyebb (nagyon sötét barna, pl ázsiaiaknál gyakori, de itthon is előfordul).


Egyébként a bőrtípustól is függ hogy kin miylen szín áll jól. Lehet "barna" szeme egy egy ősz, egy nyár és egy tél típusnak is, teljesen más fog jól állni.

De mindenkinek van olyan szín, amivel nagyon mellé lehet fogni.

2013. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szín milyenségétől is függ. Értem ezalatt, hogy mogyoró, vagy sötétbarna...nem mindegy. Mint ahogy a bőr, a haj sem mindegy. Más állhat jól egy fekete hajú, sötét szeműnek, mint egy vörösesbarna hajú, átlagos európai bőrszínű zöldesbarna szemű nőnek.
2013. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!