Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is ronda, ha...

Szerintetek is ronda, ha nagyon fehér bőrőm?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim mindig azzal csesztetnek, hogy "még soha nem láttalak napon!" "Te vámpír vagy"?

És szerintem igazuk van, mivel tényleg elég sápadt az arcom :(

(lány vagyok)



2013. febr. 7. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
szóval szerinted is vámpír vagy?:O
2013. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem ronda a fehér bőr, ezt kaptad. élj ezzel, semmi ronda nincs benne
2013. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fehér bőr a legszebb a világon...
2013. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fehér bőr gyönyörű. Nekem is nagyon fehér a bőröm de büszke vagyok rá. Kevés embernek van fehér bőre mert akinek nem természeresen barna az jár szoláriumba, hogy barnuljon. Ne is jusson eszedbe aggódni emiatt. Különleges vagy, a bőröd pedig tökéletes. Az osztálytársaidnak pedig mondd meg, hogy te legalább egyedi vagy.
2013. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A régebbi kor festményein is mindig fehér bőrű nőket ábrázolnak mert azt tartották szépnek. Manapság meg agyonszolizzák magukat, pedig egyáltalán nem szép, csak ez jött divatba, de szerintem sokkal szebb a fehér bőr. Nekem is az van.
2013. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ronda, sőt én még direkt kerülöm a napot mivel a fehér bőr tetszik, ráadásul a sok napon lét öregíti a bőrt.
2013. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) Jól esik ezt hallani, köszi :))
2013. febr. 9. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ronda, utálom a fehér bőrt, lányba még elmegy!!! De a fehér fiúk nagyon ocsmányak szerintem! 17/L
2021. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!