Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi távolítaná el a fekete...

Mi távolítaná el a fekete festéket a hajamról? (eredetileg szőke vagyok, most viszont szeretnék vörös lenni)

Figyelt kérdés

Nem annyira erős szerkezetű a hajam most is törik egy kicsit fodrászom szerint a szőkítés miatt a felét minimum le kell vágni ( hát középig érő hajam van) olvastam már az Oxy reloadról de nem tudom hányszor kellene alkalmazni, hogy levigye a festéket(és hát nem olcsó dolog)

Olvastam természetes színfakításról pl citromlé, kamillafőzet, és a Herbária Bánfi termékeiről. Valaki használta már ezeket a természetes színfakítási módszereket ? Várom a tanácsokat ötleteket :)



2013. febr. 7. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

a természetes módszerek alig pár árnyalatnyit segítenek,szőkék szokták használni világosításra,de fekete hajon nem segít

én nem használtam semmit,vörösre festettem simán,kb a 3. festésre lett olyan amilyet szerettem volna

2013. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az eredeti szőke hajamból a fekete festéket csak ollóval tudták kiszedni.

Igaz, ez még régebben volt, lehet hogy vannak már jobb szerek, de a hajadat nagyon meg fogja viselni, főleg, ha világos vöröset akarsz.

2013. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én hajradírral szedtem le magamnak a fekete hajam és világosbarna lettem. Eredeti hajszínem is világos barna .

Fodrászkellékesnél tudsz venni. Nekem annyi baja lett a hajamnak, hogy száraz lett , de kókuszolajat vettem és azzal pakolás hetente kétszer, fél év és rendbe jött , vágatni három havonta vágattam előtte is, utána is .


Ezekkel a házi, természetes trükkökkel nem fogod tudni leszedni . Viszont én úgy tudom, a vörös még makacsabb szín, mint a fekete, szóval ha később megint váltani akarsz , akkor nehéz lesz... válassz valami szép barna festéket, és ahhoz tegyél vöröset , vagy vannak olyan festékek, amelyek vöröses árnyalatúak, de az alap szín az barna . Én ezeket fodrásznál és kellékesnél hallottam, mert nálam meg kizárt, hogy legyen vöröses egy festékben, és hát sok ilyen festék van amiben van vöröses árnyalat.

2013. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fenti tanácsokkal egyet értek, és még kiegészíteném: a haj akkor szép, ha egészséges. Ha a színváltoztatás után töredezett, fakó, száraz lesz, nem leszel elégedett. Az oxy reload tényleg jó, mert egyáltalán nem károsítja a hajat, de hosszú hajra lehet, hogy egy doboz nem lesz elég, vagy nem sikerül egyszerre leszedni, és azért kell megismételni a kezelést.
2013. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1. kommentelő milyen márkájú festéket használtál? mert én már kétszer festettem rá vöröset Palette festékből és csak 1-2 árnyalattal változott a színe az is inkább napfényben látszódik. valami speckóbb festéket használtál?
2013. aug. 12. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!