Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb (extrém...

Melyik a legjobb (extrém színű) hajszínező márka?

Figyelt kérdés

Tehát amiben vannak nem természetes színek.


Én eddig az Alfaparf Jean's Colort és a Bes movie colorst próbáltam. Az előbbi volt a tartósabb az kb 2-3 mosásig bírta, de mindkettő fogott szárítás után fésüléskor is. Erre van tipp, hogy hogyan lehet elkerülni? Túl sok a festék, vagy ez mindenkinek ilyen? Vagy a festék rossz?



#hajszínező #extrém #Manic Panic #bes movie colors #alfaparf jeans color
2013. febr. 7. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én mixtonnal szoktam extrém színeket festeni a hajamba, azok tartósabbak sokkal mint a hajszínezők. Bár gondolom károsabb is mert oxi kell hozzá.

Ezen kívül Directions színezőm van, 2-3 mosásig szép, de mivel egyformán működnek a színezők ezért nagy különbség nincs köztük, mind a haj felszínét színezi be, ezért foghat, ezért is kopik ki. Alfaparfom is van, nem szeretem mert annak ellenére hogy lila színt vettem rózsaszín lett tőle a hajam.

2013. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem tartós hajszinezőm van, Londa Color. A legkülönlegesebb szín a kék, ezt használom én is. A baj vele hogy nem elég világos. De legalább tartós, nálam kb.3hétig vígan megvan.


[link]

2013. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az extrém színezőket az előzőleg kiszőkített hajon kell használni. Emiatt könnyen kikopnak.
2013. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó, ezt eddig is tudtuk. Azzal nincs bajom ha sosákor eresti a színét, de azt azért elvárnám, hogy a párnát ne fogja össze.
2013. febr. 19. 14:43
 5/7 anonim válasza:

Én a fentebb leírt Londát(ez tartós színező ún.mixton kb.24mosásig jó, de a 20. után már nem olyan..) úgy használom, hogy csak minden második alkalommal van kiszőkítve előtte a hajam. Tehát minden második alkalommal csak egyszerűen a "már nem annyira élénk" kék hajamra van feldobva a színező.

Ennek előnye: mivel az előző festés ugye nem kopott le és nem közvetlenül a szőkített hajamra kerül, jóval tartósabb, nem kopik annyira és tovább marad meg a szín.

Hátránya: sötétebb árnyalat mintha a szőkére kerülne a festék.

Ezer százalék hogy ez nem fog össze semmit(párnát, törülközőt) nekem még sosem fordult elő. Az meg hogy mosáskor mennyire ereszti a színét eléggé függ a színezőtől is(a nem tartós, mint a tied persze hogy nem bírja, így van kitalálva) meg a sampontól is. Pl.a sima Head&Shoulders-t egyik sem bírja. Nekem 3mosástól tönkretette a színt.

2013. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 avitaa válasza:
crazy color. nekem szőkített részen is kibírja egy hónapig. kopik egy kicsit, de nem vészes. sztem ez a legjobb. ;)
2013. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
A legjobb az Arctic fox, eros szin, nagyin lassan kopik. 40mosás van ráirva a dobozara.
2016. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!