Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festék lenne a legjobb...

Milyen festék lenne a legjobb vagy hajszínező? (SÜRGŐS LENNE)

Figyelt kérdés

Eredetileg egész sötétbarna a hajam de egy olyan fél éve be lett festve és előtte háromszor színezővel volt bekenve, de szeretnék világosszőke hajat vagy hidrogén szőkét.Nincs valakinek valami ötlete hogy ezt hogy oldjam meg házilag hogy ne kerüljön egy vagyonba?

Előre is köszi a válaszokat


2011. dec. 19. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hú, sötétbarnából világosszőkével én nem kísérleteznék otthon. Simán tönkremehet a hajad tőle.
2011. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ment tönkre a hajam tőle még mindig olyan szép mit amilyen a festés előtt volt csak világosabb!
2011. dec. 19. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem először próbáld meg melírozni,akkor nem olyan drasztikus a váltás (a hajadnak sem). Szerintem is menj vele inkább fodrászhoz, mert könnyen leégetheted a hajad.
2011. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!