Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki próbálta már a Casting...

Valaki próbálta már a Casting creme gloss 1013-t? (Világos homokszőke)

Figyelt kérdés
Szemezgetek a casting hajfestékekkel,világos szőke hajam van évek óta. Sokáig szürke volt,ezért nagyon örülök,hogy most már világos,és van egy kis színe is(nem sárga,de nem szürke). Úgyhogy castingból is olyat szeretnék amitől nem lesz fehér,szürke, hanem szép természetes világos. Ez tűnt a legközelebbinek az elképzelésemhez,mert a 1021 nagyon hamvasnak tűnik. Eddig Palette N12-t használtam (Sarki világosszőke),aminek a színe abszolut bevállt,csak szeretnék ammoniamentesre átállni. Előre is köszönöm a véleményeket!:)

2013. febr. 8. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

ugy tudom az nem tartos hajfestek. Kiprobalhatod, de nem biztos hogy jo lesz. Max utana maradsz a reginel. Vagy amit meg tudok tanacsolni nezz korul a neten. En nem nagyon szoktam drogeriaban hajfesteket venni. Egyszer probaltam ki a casting krem hajszinezot. Sotet voroses barna termeszetes hajamon a feketet. Be se fogta. Csak kicsit lett sotetebb. Es par mosas utan nyoma sem volt. amugy meg nem az ammonia a legkarosabb a hajfestekekben.

Talaltam is egy oldalt


[link]


remelem tudtam valamenyit segiteni. Meglehet hogy elsore nem talalod meg a szamodra megfelelo hajfesteket. Sajnos ezzel sokan vagyunk igy.

2013. febr. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát igen,ettől tartok én is,hogy nem fogja be. Máshol olvastam,hogy szeretik a szőkéket,gondolom akkor csak szív valamit a tövén..vagy a fene se tudja :)
2013. febr. 10. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!