Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki próbálta már a COLOUR B4...

Aki próbálta már a COLOUR B4 - et? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom hogy érdemes e megvenni? nekem 2012 nyarán féligmeddig le lett szivatva a hajam(barátnőm elrontotta) alapjáraton vöröshajú vagyok de kb már 2 éve festem a hajam Palette N3-2-es hajfestékkel a hajam.Úgy hallottam akinek már szivatva volt annak nem fogja levinni a festéket a hajáról. Érdemes próbálkoznom? Visszakapom az eredeti vörös hajam? Aki már használta utána rendbe jött a haja?mert nekem nem vehető észre hogy nő a hajam. Kérlek segítsetek!!!

2013. jan. 25. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A festéket leszedi szívatott hajról is. De a vöröset hogy akarod visszakapni ha a festés alatt le van szívatva? A leszívatással a saját hajszínedet távolítottad el, az már nem fog visszatérni. Tehát a Colour B4-al azt a leszívatott színt kapod vissza ami a festék alatt van.
2013. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de nyaron lett leszivatva,akkor a töve fehér volt szo szerint..meg fokozatosan sarga es rezvoros ...deha a lenovesem olyan mint az eredeti hajam es nem feher mint szivatasnal akkor ez hogy lenne lehetseges??sztem nem olyan lenne leszedesnel mint szivatas utan..akkor most is feher lenne!!
2013. jan. 27. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!