Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám meggátolni, hogy...

Mivel tudnám meggátolni, hogy borotválás után másnap ne legyen pattanásos a péniszemnél?

Figyelt kérdés

olvastam olyat, hogy kenjem be testápolóval, de nem hatott. géppel még nem próbáltam, azzal milyen? hagy ott szőrt? (borostát?) vagy van erre valami krém ami meggátolja hogy ne pattanásosodjon ki?

csak értelmes válaszokat küldjetek, köszi!:)



2013. febr. 8. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nullas hajvagoval minimalis szort. Hagy es nem. Perseg. Ki
2013. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Ez 100 % tipp .Ne borotváld. Ez nem egy szükséges dolog,csak egy hóbort . A net hozta magával .Aki ezek után így jár,az ne panaszkodjon,kérjen segítséget .

Azt gondolom értelmes válasz volt,még ha kevésbé is teszik neked .Nyomhatod a pirosat,nem a pontokra hajtok .

2013. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

2. válaszoló: zöldet kaptál ;)

2013. febr. 8. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban láttam meg a múltkor "S.O.S X-Epil" nevű szőrbenövést gátló folyadékot. Én nő vagyok, de a bikinivonalamat én is borotválom. A szer dezodorszerű, és a szőrtelenítés után 24 óra elteltével kell befújni vele a kezelt területet. Azok a piros pöttyök, amiket látsz, nem pattanások, hanem szőrbenövés vagy szőrtűsző-gyulladás. Ezutóbbit baktériumok okozzák, és ezt akadályozza meg ez a szer. Próbáld ki.
2013. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: köszönöm, kifogom próbálni!:)
2013. febr. 8. 21:18
 6/7 Benyovszky Oszkár válasza:
inkább a hintőport használd vagy olajat, de inkább az előbbit, egészen addig amíg ki nem nő az új
2013. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is mindig ki jönnek a pattanások a péniszemen de nem segit semmi minden féle dolgot használtam gyogyszertárit orvosom ajánlott krémet is de semmi! Egyszerűha géppel csinalod es be kened testápoloval es szépen elmulnak a pattanások!
2015. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!