Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Le szeretném borotválni de...

Le szeretném borotválni de hogyan?

Figyelt kérdés

Eddig még semmimet sem borotváltam le de most a fan szőrzetemet szeretném. Hogyan kell a borotvát használni fan szőrzet nél?

14/F



2012. dec. 31. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Égesd le
2012. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Gyantázni kell ott.
2012. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
kensz rá borotvahabot és lehúzod
2012. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanaz a menete mint az arcszőrzetnél, de legegyszerűbb először hajnyíróval előnyírni és utána borotválni ha nem akarod fél órán keresztül lehúzni a szőrödet.
2012. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Én nagyon nem ajánlom ezt .Kérdezd mg először a szüleid mi a véleményük róla ?Engednék ?

Nem rég irta egy fiú,nagyon fáj ott alul valami,de nem merek szólnia szüleimnek mert tegnap leborotváltam,mit fognak mondani.Ilyen gond bármikor jöhet.

De tudod mit ,ahogy gondolod.Mindenki saját sorsának a kovácsa.Én biztosan nem mennék a sok hülye gyerek után

2012. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves 72%-os gondolom idősebb vagy középkorú lehetsz. A fiatalok körében nemhogy elfogadott hanem a lányok, nők el is várják. Amúgy tényleg lehetnek veszélyei, szörtüsző gyulladás, na meg a friss apró kis vágások miatt könnyebben bejutnak bizonyos vírusok a bőrbe.
2013. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem várja el minden lány, hogy borotválja a pasi a farkát. Az én ismerősi körömbe 16-tól 42-ig van olyan lány/nő, akivel szóba szokott kerülni a szexualitás. Lehet sokat mondok, ha a fele azt mondta, hogy fontos, hogy borotvált legyen. És nem feltétlen a fiatalok között volt az az 50%. Ízlés kérdése, sőt volt olyan aki azt mondta, hogy bár eddig azt hitte hogy fontos neki, de mondjuk épp az aktuális pasinak nincs borotválva és nem zavarja egyáltalán. ne legyen már minden fiatalból selyemfiú.

A kérdezőnek pedig: én is ajánlom a hajnyíróval elővágást, aztán pedig a szokásos hab, és borotva kombináció, mint az arcnál. Csak sokkal óvatosabban dolgozz, mert igen kellemetlen lehet egy vágás. És valami fertőtlenítés mindenképp ajánlott a dolog végeztével. nem elég a sima fürdés (ha csak nem külön fertőtlenítő szappant használsz. a sima nem elég.)

2013. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne borotváld le csupaszra sok nő odskodik tőle,nem férfias látvány,és ha férfiak közé keverednél ki is röhögnének téged.Ha nagyon hosszú a szőrzeted akkor vágd olló segítségével rövidre.
2013. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én a fűkaszát javaslom, de csak ha van hozzá kézügyességed :) pillanatok alatt megvan..;)
2013. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!