Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajra milyen...

Töredezett hajra milyen hatásos pakolást ismertek?

Figyelt kérdés

Én kb 4 éve már, hogy levágattam a hosszú hajam, azóta váll alá nőtt meg egy kicsivel, tesómnak ez idő alatt lb 2x olxan hsszú haja lett, mint nekem, tehát egyik gondom, hogy abszolút nem nő a hajam, 4 év alatt jó ha nőtt pár centit....:S:S

A másik, hogy vasaltam is a hajam, ami szintén rátett egy lapáttal, nagyon tördezett a hajam, és nem csak a vége, nekem már feltört elég rendesen, nagyon csúnya, akárhányszor fésülködök, mindig apró töredezett hajak potyognak ki... Valaki tud valami szert vagy házipakolást a töredezettség ellen?

És a hajnövesztés ügyében?


2013. febr. 8. 20:42
 1/4 A kérdező kommentje:

kb 2x olyan hosszú*

bocsi elírtam.

2013. febr. 8. 20:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Serical latte tejproteines pakolás fdrászkellékesnél kaphato 1 literes kiszerelés kb 1000 FT.Nagyon jo nézz utána.
2013. febr. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a Kallos hajpakolásait mondanám, fodrászkellékesben lehet kapni és nagyon hatásos. Ha nem vasalod a hajad és ezzel párhuzamosan használod, biztosan helyrejön majd a hajad!
2013. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kallos latte vagy placenta...esetleg ricinusolaj
2013. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!