Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mi a szebb, ha...

Szerintetek mi a szebb, ha egy lánynak egyenes vagy göndör haja van?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok függ a stílusától, és az arcformától is. Nekem magamon az egyenes haj sokkal jobban tetszik, meg mások szerint is jobban áll, viszont ha szép és ápolt (nem olyan mint a szénaboglya) akkor a göndör is nagyon szép tud lenni. Pl.: a Barátok közt Hannájának gyönyörű haja van, és nagyon is jól áll neki :)
2013. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én göndört szeretnék, szerintem sokkal szebb. Egyenes hajam van, de annyira unalmas...
2013. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más áll jól....legtöbbször az amit a természet adott :D nekem alapból göndör hajam van de egyenest szerettem volna mindig is,pedig mindenki azt mondja hogy a göndör jobban áll ..:)
2013. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mind1 milyen, csak jól álljon a viselőjének és ápolt legyen. A szétroncsolt haj se göndören nem néz ki jól, se egyenesen.
2013. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyenes!
2013. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen születetten csigagöndör hajtól a hideg is kiráz, ha meglátom. Szép, nem mondom, hogy nem az, csak belegondolok mindig, hogy megőrülnék, ha nekem azzal kéne élnem, és nem lehetne vele semmit kezdeni. Szóval szerintem ilyen szempontból jobb egyenes hajjal születni, vagy enyhén hullámossal. Ha elkészített frizurákról beszélünk, akkor nagyon szépek vannak egyenes és besütött hajakból is. A kedvencem a "Victoria's Secretes" nagy hullámos haj, de göndören is szoktam hordani, és kivasalva is.
2013. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amilyeik jobban áll az embernek. Nekem mind a kettő tetszik,de az a kedvencem mikor ilyen sütővel besütik és akkor ilyen huu nagyon jó :DD:D
2013. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké:) köszi a válaszokat!
2013. febr. 13. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!