Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos arc 21 évesen, mit...

Pattanásos arc 21 évesen, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre leszögezem, fiú vagyok :) . Már általános suli végén kezdődtek a pattanások, a szakközépben végig eléggé pattanásos voltam, ami meg is tette az önbizalomban a hatásokat. KB másfél éve vettem fel a harcot, mert elegem lett. Most jelenleg próbálok egészségesen étkezni, naponta többször mosom az arcom, és Neutrogena márkájú szemcsés arcradírt használok reggeli és esti zuhanyzásnál a teljes arcomon. Nagyjából jól alakult, ám még nem oldottam meg teljesen, van, hogy egész szép lesz az arcom, pár napra, majd pár helyen kijönnek a pattanások, van hogy egy helyen sok is, gyakran kijön egy nagy is, ami utána marad egy hétig, most jelenleg is a szemem alatt egy kis seb van egy nagy pattanás után (kinyomta, utána véletlen elvakartam a sebet), de ilyen kis fekete/szürke pöttyök, gondolom amiből a pattanás lesz, mindig vannak, ki is nyomom őket, el is tűnnek minden seb nélkül, de még is kialakul pattanás. Most kérném a tanácsotokat: szerintetek mivel nem olyan súlyos a helyzet, mint sokaknak, kipróbáljam a ebrimycin gélt a neutrogena után? Ezt ugye napi háromszor kell használni, és be lehet kenni az egész arcot vele? (van aki szerint csak a pattanásra kell rákenni..) Persze a mellékhatásokkal tisztába vagyok. Úgy terveztem, hogy ezt kipróbálom, megnézem, hogy mire elhasználom, mi változik, és ha semmi, bőrgyógyászhoz fordulok. Kozmetikust totál ki akarom hagyni.

Válaszotokat előre is köszönöm!


2013. febr. 10. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én endokrinológushoz mennék pajzsmirigy alulműködés gyanujával, 21 évesen..tapasztalat,én 25 éves koromig küzdöttem, míg rájöttek, mi a bajom. azóta egy pötty sem jött ki.
2013. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Antibiotikumkúra! 3 hónapig szeded a Tetracyclin Wolff nevű gyógyszert, és soha többé nem jöhet ki rajtad pattanás. 20 napig szeded, 10 napra abbahagyod..ezt 3szor! En is most fogom abbahagyni 10 napra és már tényleg nagyon sokat segített!!
2013. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Ezt a Tetracyclin Wolff nevű antibiotikumot megnéztem, és ugye vény köteles. Most úgy döntöttem, hogy elmegyek bőrgyógyászhoz, és iratok fel mindenképp valami gyógyszert, ez már nem mehet tovább....

2013. febr. 11. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!