Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel érhetném el hogy gyorsab...

Mivel érhetném el hogy gyorsabban nőjön a hajam?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon hosszú hajam voltl. Levágattam mert kényelmetlenek találtam majd elkezdtem festeni.Szegény hajam elégé megviselte. Azóta figyelek rá nem festem ,használok rá pakolást,hajápoló balzsamot.De nem nő semmit már vagy 5-6 hónapja.
2013. febr. 10. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, csak én a sok hajvasalással csesztem el plusz még néhány dologgal...

Én az ilyen ricinus olajas dolgokban nem hiszek. Szerintem sajna ezzel már sokat nem lehet tenni. :/

2013. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha valóban nem nő a hajad akkor ott komoly gondok vannak és orvoshoz kéne vele menni... ezen kencék nem segítenek. Ha meg havi 1 cm-t nő akkor teljesen jól van. A hajnövekedést nem lehet gyorsítani.
2013. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Herba Vita vagy Bánfi hajszesz, ezek serkentik a haj növekedését. Szerintem egy próbát megér.
2013. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Balea Men Power Effect Coffein tonikot.


[link]


Tudom, hogy férfi de szerintem inkább nők használják. Én is tegnap vettem :)

2013. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!