Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy gyorsabban erősödjön és sűrűsödjön a szakállam? Van valami trükk? Mert még csak egy-két helyen fekete a szőr (az államnál)

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet kérdezni... örülj hogyha nem látszik annyira. Nem szép cseppet sem.
2010. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thurston ***** válasza:

De lehet, hogy valaki normális, és tetszik neki, ha egy férfi arcán van szőr. :)


Sajnos én nem tudok válaszolni, de jeleznem kellett, hogy az első egy idióta.

2010. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Életem során azok a srácok,akikkel szóbakerült ez a téma, mindig magukat szidták,hogy hogy lehettek olyan hülyék,hogy azt akarták,hogy erősebb és férfiasabb legyen az arcszőrzetük. Ők megbánták,hogy bármit is elkövettek ennek érdekében. Szóval gondold meg jól. Egyébként ha gyakrabban borotválod,idővel erősebb lesz.
2010. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vedd például a női lábat, minnél jobban borotváljuk, annál erősebb, és gyorsabban nő a szőr.

eleinte csak kis pihéz, leborotválod, és egyre sötétebb és erősebb borosta lesz belőle.

sok sikert

néhány év múlva utálni fogd :D

2010. jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én azért kipróbálnám. Köszi a válaszokat :)
2010. jan. 4. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szekszi a borosta...és a kecskeszakáll :P:P Ja és borotváld sokszor.
2010. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!