Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi alapján válasszak alapozót?

Mi alapján válasszak alapozót?

Figyelt kérdés
Sokféle alapozót kipróbáltam, és most szeretnék egy jó alapozót venni ami nyilván nem 2 forint lesz. Világos a bőröm és azért is nem tudok dönteni, mivel lassan itt a nyár és akkor lefogok barnulni és tanácstalan vagyok.. mert nem akarok 2féle alapozót venni egy világosabbat és sötétebbet, ti mit ajánlotok, melyiket vegyem majd meg? (Mac alapozót szeretnék)
2013. febr. 10. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A valódi probléma hogy nincs pénzed 2-t venni... már bocs...
2013. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran használsz alapozót? Minden nap?

Ha szinte minden nap használsz alapozót, akkor szerintem inkább a világosabbat vedd meg, ami most tökéletesen illik a bőrödhöz, mert akárhogy, azért nem most lesz még az, hogy annyira lebarnulj, hogy nagyon világos legyen ez az alapozó. :)


Egyébként elárulok egy titkot, én pl. nyár elején, ha még a világosabb alapozómból van, elhasználom azt. Persze, az elég gáz, ha világosabb és elüt a bőrömtől a színe, de egy picit sötétebb púderrel, ami a nyári bőrszínemhez illik ez kompenzálható. :D

viszont ha sötétebb az alapozó, azon nehéz világosítani.

2013. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bőrszíned és pénztárcád vastagságától függően tudsz választani
2013. febr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudod előre hogy milyen színű lesz a bőröd ha lebarnul? Mármint hogy melyik alapozó szín fog a leginkább passzolni hozzá?

Egyébként a világosabb alapozóból is lehet egy jó kontúrral, vagy bronzosítóval kicsit sötétebbet csinálni.

2013. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!