Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet hullámokat tenni...

Hogyan lehet hullámokat tenni a hajba, hajsütő és egyéb károsabb dolog nélkül, hogy tartós is maradjon?

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen videót, blogot lehet találni az interneten.


Youtube-ra írd be, hogy curls without heat, vagy no heat curly hair. Nagyon ötletes videókat ad ki. Általában hajhabot tesznek rá előtte és a végén hajlakkal rögzítik.


Ez a napló pedig a kedvenceim közé tartozik, mert az írója nagyon jó tanácsokat, tippeket tud adni a hajhoz és sokféle hajgöndörítést is bemutatott már, amihez nem kell hajsütő, hajvasaló.

[link]

2013. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszii nagyon :D
2013. febr. 11. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy hajmosás után, amikor már majdnem száraz befonom egy copfba, majd ráfújok gliss kur hajápoló sprayt, reggel amikor kibontom nagyon szép és hullámos
2013. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 annapanna9898 válasza:
Hajcsavaróval hajmosás után(lehetőleg este) csavard be hajcsavaróval, attól nem lesz bajod. Aztán másnap reggelre nekem mindig tisztára beáll göndörre és egy napig bizti h megmarad:))))
2013. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én simán befonom kétfelé hajmosás után és reggel szétszedem, szép hullámos lesz, kb 2-3 napig olyan is marad.
2013. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig becsavarom félszárazon este, aztán utána még szárítgatom, a csavaróban alszok és úgy megmarad pár napig.
2013. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket:)
2013. febr. 12. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!