Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gél Lakkozas mennyibe kerul?

Gél Lakkozas mennyibe kerul?

Figyelt kérdés

Lattam olyat, hogy 25oo Ft..de ebben benne van a manikur is? Vagy manikur utan meg plusz a lakk?

Ez egy kicsit draga. Akkor mar a mukorom is (zseles) hasonlo arban van.


Amugy megoldhato anelkul, hogy ne vekonyodjon el a korom?



2013. febr. 11. 20:14
 1/3 anonim válasza:
2500 Ft nem is olyan sok. ha az volt kiirva a körmösnél,hogy a géllakozás 2500,akkor benne van a lakk is. A körmödnek nem szabadna elvékonyodni alatta,de ennél is fel kell bolyhozni a saját körmöt,hogy az anyag tapadjon. Ne az olcsóságra menj,ha egyszer szép körmöket akarsz..sokszor az olcsó egyenlő a gombás,vékony, 1 hét után felpattogzó körmökkel!Ha jó körmöst választasz,nem fog tönkremenni a körmöd.
2013. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi.

Nem tudom mi az olcso vagy mi a draga. Ezt az egyet lattam, mas viszonyitasi alapom nincs.

Amikor azt kerdeztem,h manikur is benne van-e, akkor azt ertettem, h az aztatas, borvagas, krem + gel lakk, vagy csak koromreszeles a szeleken, a tetejen es a gel lakk?

A sima manikurben a hagyomanyos lakkozas nincs , ahhoz altalaban olyan 5-7oo Ft-ot irnak, de ez engem most nem izgat, tartosat szeretnek, roncsolas nelkul.


Koszi

2013. febr. 13. 20:35
 3/3 anonim válasza:

áztatást gél lakk előtt nem lehet csinálni,mert túl sok vizet tartalmazna a körmöd,ami nem jó,ha anyagot akarsz rá felvinni. a bőrt ,ahhoz,hogy gél lakkot tudjon neked a műkörmös csinálni,muszáj eltávolítania a köröm felületéről,úgyhogy ez benne van,igen. az,hogy krémmel hidratálja-e a kezedet utána,körmöstől függ,de 2500 Ft-ban benne kellene lennie.egyébként nézz körül,esetleg kérdezd meg ismerőseidet,hátha tudnak a környékeden jó körmöst,lehet,hogy találsz olcsóbban is,mégis jót.

Első voltam :)

2013. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!