Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manapsag mennyibe kerul a...

Manapsag mennyibe kerul a kozmetikus?

Figyelt kérdés

Mitol fugg egy kozmetikus ara? Mert lattam 5-tol 20 ezerig is tarto arkategoriat.


Sosem voltam, valamit a miteszerekkel a pattanasokkal szeretnek kezdeni az arcomon. De annyi arat lattam, hogy nem tudom mi alapjan kellene valasztanom.


2012. júl. 4. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ mit akarsz. nekem egy szemöldög szedés 500forint. egy arc masszázs 600forint.
2012. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 2400ért járok,de régi kozmetikusomnál otthagytam 7000t egy egy alkalommal. Igazából a dekorációtól függ mennyit kér. ;)
2012. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már leírtam, hogy a pattanásokat szeretném lekezelni, meg a miteszereket... nem tudom azt a kezelést minek hívják :D
2012. júl. 4. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Tini kezelésnek átlag 2500-4000-ig mehet.
2012. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tini-kezelés... ez aranyos :D Vettem a bátorságot és körbe jártam néhány helyet amit ajánlottak.

A legdrágább 5000 ft volt abból ami nekem kellene.

2012. júl. 6. 01:01
 6/8 anonim ***** válasza:
4000ért megcsinálják jobb helyeken is. csak nem a belvárosban kell keresgélni, mert ott elég borsosak az üzletek bérleti díjai és ezt rá is teszik az árakra. én Erzsébetre járok a belvárosi albimból és sokkal elégedettebb is vagyok,no meg a pénztárcámban is több marad!:)
2012. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem ertek ehez de ti nem tudjatok kezelni a patanasokat?
2013. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia utolsó, nem, nem mindenki tudja kezelni. Nekem ami bajom volt elmúlt már, de pl a nővérem szintén elment a pattanásos bőrével kozmetikushoz, aki azonnal tovább küldte orvoshoz, az orvos pedig egy lézeres kezelésre mert annyira be voltak durranva neki és ha nem is piszkálta vagy nyomkodta, akkor is heg maradt utánuk.
2013. júl. 20. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!