Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az ami biztosan beválik...

Mi az ami biztosan beválik korpás hajra és nagyon olcsó? 15/L

Figyelt kérdés
Nagyon korpás a hajam.Este 10-kor megmosom a hajam és másnap reggel,jobb esetben is délután tele van korpával.Viszont állandóan alig van pénzünk,szóval már 2000-et is necces költenünk valami ilyesmire.

2013. febr. 11. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a teafaolaj vált be. A DM-ben és a Rossmannban lehet kapni (saját márkást is, az jóval olcsóbb), kb 800-900 Ft egy üveg. Nagyon sokáig elég, mivel csak pár cseppet (10-et max) kell a samponodba csepegtetni. Érezni fogod a hatását.
2013. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Head & Shoulders
2013. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem bevált a Head&Shoulders sampon. Most akciós az Auchanban, a 4ooml-es 959.-Ft.
2013. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a teafaolaj vált be. Én is Rossmann-ban vettem, de nem azt, amit az első írt, hanem ugyanott kapható teafaolajos sampont. Árban kb. ugyanannyi.
2013. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Head&Shoulderst próbáltam már pár hónapja,de nem vált be.Viszont a teafaolajat kipróbálom.
2013. febr. 11. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Almaevetes hajöblítés hajmosások után: kb. 1l vízhez 0,5 dl almaecet. Pár percig hajtsd bele az ecetes vízbe a fejed, végül kád felett öntsd rá az egészet. Nem kell kiöblíteni, az ecetszag elillan, ha megszárad a hajad. Ez elég olcsó, és hatásos megoldás.
2013. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
31éves nő vagyok, tinédzser korom óta küzdök a korpával, kipróbáltam a piacon kapható összes terméket: nagyon olcsótól a nagyon drágáig, samponok, pakolások, hajszeszek, eredmény semmi. Elmentem bőrgyógyászhoz is, ideig-óráig használt amit írt aztán újra visszajött. Néhány hete a LIDL-ben jártam, egy ismerős megkért hogy vigyek neki onnan sampont. Gondoltam ha már viszek neki megnézem milyenek vannak. Találtam korpásodás ellenit, remek illattal, gondoltam veszteni valóm nincs, 200ft körüli az ára kipróbálom. Na azóta egy deka korpa nincs a fejemen. Úgy van ahogy írja a tájékoztató: már az első alkalommal leviszi az összeset és azóta se jött vissza. Fehér tubusban van rajta kék csík CIEN a neve. Nekem bevált.
2013. febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!