Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen száraz sampont ajánlaná...

Milyen száraz sampont ajánlanátok zsíros hajra?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt a Balea Trend it up-ot dicsérték meg ajánlották mindenhol, de ha nagyon őszinte szeretnék lenni, szerintem egy rakás sz@r. Eleve nagyon nehéz minden négyzetcentiméterre fújni belőle, azonkívül büdös, és nem tart tovább csak pár órát, úgy meg nincs értelme, csak ha egy pár órás látogatást akarsz jobbá tenni ezzel. Szerintem. Rövidebb hajra lehet, hogy jó, de szerintem ezt nem hosszú, nagyon zsíros hajra találták ki.


[link]

2013. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Stella (500 forint, DM)
2013. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2013. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Puskásné B. Marianna válasza:
Schauma (világoskék - fehér csomagolás ) vagy Syoss ( fekete-zöld ) dezodor állagú ( spray ) száraz sampon . Kb. 1000 Ft . Nekem ez bevált , nem macerás , és nem néz úgy ki a haj tőle, mintha egy zsák lisztet öntöttek volna rá .
2013. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mama sampont az olcsó és jó is.
2013. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi mellé ütöttem. BABA sampont. Abból van zsíros hajra és normál.
2013. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!