Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A képen látható ezüstös fehér...

A képen látható ezüstös fehér hajat melyik festékkel érhetem el?

Figyelt kérdés

Most is nagyon világos, jóformán platina szőke a hajam, régen szép ezüstös hajat tudtam festeni magamnak a garnier 100% color 101.-es árnyalatával, de sajna ezt a festéket beszüntették. Azóta nem találok olyan festéket amivel szép ezüstös-fehéres hajat varázsolhatnék magamnak. Ebben kérném a tanácsotokat, ilyen hajszínt szeretnék elérni:

[link]


[link]



2013. febr. 14. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben szerintem minden márkának van ilyen színű festéke. Én Kallos Kjmn-t használtam, 12.8-as színben, az is ilyesmi volt, bár lehet egy cseppet te talán szürkébbet akarsz, akkor vegyél hozzá 0.11-es szürke mixtont is és keverj bele egy keveset.
2013. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen ezt mindenképpen mixtone-nal kell,vagy még annyit tudsz csinálni hogy rákensz egy extra világos hamvasszőkét,lemosod,majd rá palaszürke színező 10-15 perc utána lemosod.

Én így csináltam mikor még ilyen színű volt a hajam,mint a 2. képen:)

2013. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A színező az kikopik pár mosás után, nem?

Erről a mixtonról hallottam már, de de nem tudom mennyit keverjek a festékhez és tényleg ilyen eredményt kapok-e mert én fehéres ezüstöt szeretnék és félek, nehogy olyan sötét egér szürke legyek.


És ha a festékbe egy pár csepp kallos florillumot kevernék azt a hamvasító folyadékot, szerintetek?

2013. febr. 14. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keverj hozzá hamvasítót, én nem merném.. Én is ilyen hajat szeretnék amúgy, és hamvasító folyadékkal majdnem ilyen. Viszont festékhez nem szabad keverni.
2013. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez csak szerintem olyan mintha egy őszülő néni haja lenne? nem akarom leszólni a kérdezőt, végül is igényes is lehet.
2013. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem eddig még a hagyományos szőkítés-hamvasítás módszerrel nem sikerült ilyen szép fehéres-őszes színt gyártani, legalábbis a teljes hajhosszon nem. A képeken a hajtő is szép, nem sárgás.

Olvastam ún. fehér hajszínezőről, talán ez az az anyag, amivel ezt az árnyalatot el lehet érni, de még nem próbáltam ki. Hátha valaki használt már ilyet, és válaszol...

2013. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na hàt palette ezüst szökèvel befestettem, a vège szèp lett bàr ez a sötétebb ezüst de a töve sárgás maradt :( következöre a sarki ezüst szökét probàlom ki a palettètöl..hátha.
2013. febr. 19. 23:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni fehér hajszínezőt:) [link]
2013. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!