Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám kiszívatni a...

Mivel tudnám kiszívatni a hajamat? Kivilágosító Kallost is felkentem de a hajam végét még mindig nem festi be :/ már fél éve killódok a világosítással! Valakinek valami ötlet? Ami neki esetleg másnak bevált?

Figyelt kérdés
eleinte csak 12%os oxival szőkítettem magam, felül bejött alul nem (nem roncsolta szét a hajam). Erre kipróbáltam a Wellaton(habállagú) legvilágosabját még be sötétitette a nagy nehezen küszködött hajamat. -.-" ezekután kallos Glow ot hazsnáltam és egyre világosabb színt, de mivel nem elégedtem meg, Prestigére váltottam. a 908astól sárgásabb lett a hajam:/ most 000 Kivilágosítót próbáltam ki. attól helyre jött. de ami zavar h az alja barnás sárgás még mindig! és soha nem fogja be a haj végeimet sem. ( Szóval ilyen szín átmenetes hajam van :/ , amit már egyre jobban unok)

#szőke #Kallos #Kivilágosító #kiszívatni
2013. febr. 14. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

ennyiből már egy igen jó fodrászt ki tudtál volna fizetni,és a hajadat se kellett volna halálra gyötörni.

De ez a volna ott ne volna.most még nem késő hátha tud vele még valamit kezdeni.

2013. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szőkítőpor + 12% oxi, meg utána a kívánt színű festékkel befesteni és kész. Sötétbarna hajamon ez bevált, szóval gond nem lehet vele. Amúgy a 000-ás kivilágosítót más festékhez keverve kell használni, nem magában, mivel az nem festék... legalább lennél tisztában a dolgokkal mielőtt használni kezded. Mondjuk azt nem írod milyen szőke árnyalat a célod.
2013. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!