Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel ápoljam az arcbőrömet?

Mivel ápoljam az arcbőrömet?

Figyelt kérdés
Reggelente szappannal szoktam mosakodni, majd Nivea hidratálóval bekenem mert nagyon kiszárad. Esténként ugyan azt szoktam csinálni, annyival kiegészítve hogy éjszakára bekenem Zynerit-tel. Heti kb. 2x szoktam Neutrogena arcradírt használni. Mivel még így is elég sok pattanás, miteszer van az arcomon, már régóta használom a zyneritet ezért abba kéne hagyjam + úgy tudom h a szappanos mosakodás se a legjobb, ezért szeretnék pár tanácsot hogy hogyan kéne csinálni. :)

2013. febr. 15. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom a korod.Gyerekeim 18/f,15/l és mindkettőnek az Akneroxid krém vált be ,3-hét alatt tiszta lett a bőrük,1.5-éve használják.Eléggé szárít először,így Eucerin acne kezeléstől irritált bőrre való krémmel kombinálták az elején.(Bőrgyógyásznál kétszer jártunk,egy csomó pénzt költöttünk,azok a szerek nem használtak.)Fél évente kozmetikusnál kezelésre mennek és szép a bőrük.
2013. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a sima, legegyszerűbb babaszappant tudom ajánlani. Minden fürdéskor megmosom vele az arcom, és szinte semmi pattanasom nincs. Csak a piros betus bapokon szokott lenni, de akkor i csak nehany. Egyebkent meg ha 13-14 eves vagy, akkor csak azt tudom mondani, hogy mindenki atesett ezen. Nekem is tiszta pattanas volt az arcom, de mar elmultak.


16/L

2013. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!