Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van kedvenc hajvágós videótok?...

Van kedvenc hajvágós videótok? Nagyon-nagyon hosszú hajra?! (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Vagy esetleg praktikátok arra, hogy hogyan vágjátok le otthon a saját, vagy mások haját? Az én hajam a fenekem alá ér, és szeretném rövidre vágni, de nem tudom hogyan kezdjek neki.... Gumizzam össze, és úgy essek neki?

Ha tudtok egészségügyi vágásra praktikát, azt is szívesen fogadom!



2013. febr. 16. 15:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap levágtam a hajvégeket (vettem fodrászollót és ritkítót is) nagyon jó lett, lehet hogy holnap vállig v egy kicsit alá levágom. Akkor csak gumizzam v fonjam le, mint a videón?
2013. febr. 17. 14:39
 12/12 anonim ***** válasza:
Gumizd be az alatt, ahol le akarod vágni, fond be, és akkor a végére még egy gumi. Így tudod leginkább egyben tartani, nem fog szétesni. Légyszi majd tegyél fel előtte-utána képet, úgy megnézném!
2013. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!