Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennás v. indigós hajfestés...

Hennás v. indigós hajfestés mennyire jó? Megosztanátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Miért váltottatok hennás hajfestésre, ha korábban "rendes" festékkel festettétek a hajatokat, ill. ha épp fordítva történt.

Megbántátok a váltást? Stb. minden érdekel ezzel kapcsolatban. Köszönöm!


2013. febr. 16. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg. A legfontosabb gond az volt, hogy 1 hét után nagyon csúnyára kikopott a szép mahagónira festett hajam, leginkább mosogatólé színű volt... viszont nem mertem 2 havinál gyakrabban festeni, mert még úgy is állandóan töredezett, pedig soha semmivel nem formáztam a hajam, soha nem látott hajvasalót, hajszárítót se nagyon. Ezért döntöttem a váltás mellett. Az eredmény: 1 hónap után is gyönyörű a színe, nem kopik, nem ereszt, nem roncsolódik, szép fényes, és akkor festem be, amikor akarom. Azonkívül olcsóbb is. 100%-os tisztaságú hennaport használok, amit 2:1 arányban keverek indigóval, fekete tea és kávé kerül még bele.
2013. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem sötét-középszőke a hajszínem, azt milyenre fogja be, mennyire lesz vörös?

Illetve még olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy tartós hennázástól sem lesz a vége száraz esetleg picit töredezett? És főleg, hogy amikor kopik belőle a szín, akkor sem lesz sprőd?Tudom,hogy ez tiszta növényi alapú, de nincs egyáltalán szárító hatása?Mert a hajam elég töredezésre hajlamos, a töve zsírosodik alul meg elég száraz:(

2013. febr. 17. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerült a váltás? Én is most szeretnék és ilyen kombinált a hajam,mint a Tiéd. Eddig csak a hennáról tudtam és annak tápláló hatásáról,de mivel a hajam majdnem fekete,az indigó is felkeltette az érdeklődésem. Vajon attól is olyan jó minőségű lesz a haj? Köszi!
2014. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!