Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalataitok?...

Mik a tapasztalataitok? Feketéből szőke festékkel barnát?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy nemrég festettem be kékesfeketével a hajamat.. de nem áll jól ez a nagyon sötét.. ha szőke festéket kenek rá milyen színe lesz kb? Nyilván nem lesz elsőre olyan amilyet szeretnék.. de ha több alkalommal festem be szőkével?Olyanok válaszát várom akik már próbálkoztak vele..
2013. febr. 17. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet, narancssárga lesz -foltos, fodrászt ajánlanám ő tudja leszívni vagy colour B4
2013. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azóta befestetted? Nem tudom, hogy egyszeri festés után milyen lesz a haj, de nekem a több évig feketére festett hajam ledobta a szőke festéket. Semmit nem csinált vele (egyébként a colour b4 sem, pedig elég drága volt:( ). Van még a Syoss-nak világosító "festéke", azt még nem próbáltam, de talán egyetlen festés után neked jó lehet (és olcsóbb, mint a colour b4).
2013. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!