Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajból szöke! Milyen...

Barna hajból szöke! Milyen festék a jó, tapasztalataitok szerint?

Figyelt kérdés
Az egész hajam melirozva van, csak alul csikos picit, de amugy 80%ban szöke. Be szeretném festetni szökére az egészet, csak nem tudom h a mostani 3centis lenövésemet befogná-e, vagy sárga maradna. 4éve is igy voltam,Palettevel festettem(fodrásszal) és sárga lett. Valami más márkával kéne próbálkoznom?
2011. aug. 14. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én fodrászhoz mentem...ne kockáztass szerintem.
2011. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bármelyik hajfestékkel befestheted de utána hamvasító samponnal moss hajat...világosítja a sárga hajszínt,de vigyázz mert ha túl sokáig hagyod a hajadon lila leszel,igaz pár mosásig ősz szőke leszel....én a kallosos hamvasítót használom...nkm bevált :)

fodrász vagyok és hidrogénszőke szóval..... :)

2011. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!