Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt valaki szolárium...

Van itt valaki szolárium témában nagyon tapasztalt? Lesz valami bajom (lent)?

Figyelt kérdés
Tehát az történt, hogy ma volt életemben először szoláriumban. Nagyon világos bőröm van, azt mondta a csaj, menjek 8 percre. Mentem is, állóba. Lesz valami bajom. Ez állítólag valami eu-s, nem vágom, az mi. Plusz nem kentem le az anyajegyeimet. Az igaz, hogy most nem fürödhetek? Látszani fog ez a 8 perc holnap, nagyon durván? Őszintén mondjátok meg: a haldoklás szélén állok?

2013. febr. 17. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
:D nem fogsz belehalni... de a szolis csaj egy idióta, hogy beküldött 8 percre.
2013. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:"(
2013. febr. 17. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
ha az EUSBA bekuldott nyolc percre akkor kb olyan mint ha csokiszoliba beallnal 2-3 percre. nyugi semmi bajod nem lesz. a nagy anyajegyeket mindenkepp kend be. de te ismered a borod. ha nagyon konnyen leegsz akkor eusba is ilyen keves idokre menj. de szerintem attol a 8 perctol semmi bajod nem lesz. sot... ha nem rendszeresen (ezalatt nem napi alkalmat kell erteni) akkor szerintem nem is lesz hamarosan szemmel lathato valtozas..
2013. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oh, nagyon köszönöm :) Most nem is tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek. Az eu-s az ilyen kímélőbb? Én, szőkén, közelébe se menjek a csokisnak, igaz?


Amúgy testradírt használhatok, vagy az kikoptatja?

2013. febr. 17. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Az eu-s csöves a legjobb szerintem, mérsékeltebb a hatásfoka, viszont tartósabb.Nekem is mindig azt mondja a csak,hogy kevés a 6 perc, amit bent töltök, de így is barna vagyok, másfél hetente megyek egyszer és nem is akarok többre, ez is elég, a barnaság hosszú távon megmarad.

Szoli után valóban nem szabad fürdeni,mert a fény akkor épül be a bőrbe, kb. 4-5 óra kell,hogy kijöjjön a hatás. HA fehér bőrű vagy, nem kell erőltetni 8 percre a szolit, elég hatra is. Nem kell azonnal csodát várni, meg túlzásba vinni.

2013. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon-nagyon fontos,hogy utána lehetőleg fél órán belül kend be a bőröd egy jó testápolóval és igyál sokat, a szoli nagyon szárítja bőrt, észre sem veszed.
2013. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm, hogy megosztottad velem a tapasztalataidat :) Holnap kiugrom az ágyból és első utam a tükörhöz fog vezetni, szerintem nekem az fogja eldönteni, hányszor megyek és mennyi időre. Csak nagyon vörös a fejem amúgy is és nem szeretném, hogy leégjen...
2013. febr. 17. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
8 perc egy fehér bőrűnek az sok elsőre. Első pár alkalommal 4 percre szabad menni. Nekem alapból barna a bőröm, de nyár óta nem voltam 'napon', a héten bementem 8 percre és utána 2 napig vörös voltam, persze csak másnap reggelre éreztem, hogy leégtem.
2013. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!


Ma felkeltem és nem látszódott semmi. Az arcom vörös volt, de az a helyzet, hogy nekem amúgy is mindig az. Nem voltam sehol sem leégve.

2013. febr. 18. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!