Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normál hajfestéket keverni...

Normál hajfestéket keverni szőkítőporral?

Figyelt kérdés

Érdemes, szabad, nem szabad?

Tehát van egy gyöngyszőke festékem, ha ahhoz teszek még egy kis port lesz bármi változás?


2013. febr. 18. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
én tettem már fel hasonló kérdést, arra az volt a válasz, hogy nem szabad(hogy miért nem, de ezzel nem is kísérleteznék). inkább előbb leszőkítem és utána befestem a kívánt színre
2013. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam keverni, pont gyöngyszőkébe (Kallos) szintén Kallos port. Enélkül nem szőkíti ki a hajam, csak vörös lesz. Porral meg olyan amilyennek lennie kell.
2013. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szőkítőpor úgy működik, hogy lebontja a haj természetes pigmentjeit.

A hajfesték is lebontja egy részét, viszont újakat pakol helyettük.

Gondoljatok bele: ha a szőkítőpor elbont MINDENT, akkor hogy a bánatba maradna a festékpigmentből valami? Az erősebb - jelen esetben a szőkítőpor - győz. :)

2013. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én régebben kevertem, nekem segitett a kivánt szinnél

most visztont csak hajfestékkel festem szökére, és úgy is kivilágositja.

2013. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Végül kevertem bele port, és világosabb lett a végeredmény mint a festék ami volt!:) Nem lett sárgás, persze a hajvégeknél világosabb lett de ott már amúgy is kikopott a festék így várható volt de nem zavar :)

2013. febr. 21. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!