Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valaki Henna Color...

Használ valaki Henna Color Tűznarancs / Henna vörös árnyalatú hajfestéket? Vélemények?

Figyelt kérdés
Baba-tervezés miatt szeretnék természetes alapú hajfestékre váltani. Kipróbálnám a hennát. Alapszínem világos barna, ami jelenleg csak tőként látszik, mert kicsit szőkébbre van festve a hajam. A dobozon lévő kép alapján tetszik a tűznarancs árnyalata a hennának, de még a henna vörösön is gondolkozom, nem tudok dönteni. Narancsos, világos vöröset szeretnék inkább, ami a szőkéhez van közelebb mint a piroshoz. Melyiket ajánljátok? A tűznarancsnak csak a neve ijeszt el picit, de én arra hajlanék kép alapján. Ugye az a világosabb vörös?

2013. febr. 15. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy valamit tisztázzunk: ha tényleg természetes festéket akarsz, akkor hennaport vegyél, ami csakis 1 féle színben van (vörös), az árnyalatot lehet befolyásolni bizonyos mértékben, de ennyi. Ami kék, fekete, hupilila hennát reklámoz az nem igazi henna.
2013. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi az infot, erre nem is gondoltam. Viszont, nem szeretnék sokat bíbelődni sem azért, mert nem vagyok az a fodrász típus, aki porokkal pepecsel. Szóval, ha az összetevői nem ártanak se nekem, sem a babának, akkor nem zavar, ha nem igazi henna. Itt vannak az összetevői: Összetevői:aqua, sodium laurate sulfate, cocamidopropyl betaine, isopropyl alchohol,

hydroxytehylcellulose, lawsonia inermis (henna), extractpoliquaternium-7, adomimethicone, trideceth-12, cetrimonium chloride,lauryl alchohol, peg-75 lanolin, cocamide dea, glycerin,methylisothiazolinone, bht,

parfum, hc blue no.2, hc yellow no.2, nn bis2 hydroxyethyl)-2-nitro-p-phenylenediamine, hc red no.3

- na valaki tudja nekem értelmezni, hogy ebből árthat-e bármi? Köszi nagyon

2013. febr. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!