Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy szép a...

Miért van az, hogy szép a bőröm, a hajam iszonyat sok, erős, egészséges (derékig ér és nem törött), a szempilláim olyan erősek, hosszúak, dúsak, hogy sokszor kérdezték már, mikor kifestem, hogy műszempillám van-e, de a körmöm, az valami rettenet?

Figyelt kérdés
Vékonyak, gyengék, hajlanak össze-vissza, lemezesen beszakad, szinte átlátszó a körömvég, ha növeszteni próbálom, ami persze nem megy, mert mindig letörik, beszakad. Én úgy tudom, hogy a köröm is attól erős szerkezetű, mint a haj. Hogyan lehet ennyire eltérő minőségű rajtam a kettő?
2013. febr. 19. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg ez a legnagyobb gondod b**** meg ? Ne haragudj a válaszomért, de ez egyszerűen nevetséges, hogy ennyi jó tulajdonságod van, amit minden lány megirigyelhetne, és téged zavar, hogy a körmöd nem "tökéletes". Full ideg vagyok az ilyen kérdésektől....Az én bőröm évek óta nagyon pattanásos a hajam ritka és vékony, és nagyon hullik. Szempilláim olyanok, mint ha nem is lennének, ha ki van festve, akkor is olyan, mintha nem lenne, ja és körmöm is valami rettenet. Szóval....
2013. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem haragszom. Sajnálom, hogy nem érzed jól magad a bőrödben.
2013. okt. 11. 06:56
 3/3 anonim válasza:
Szerencsés vagy, hogy csak a körmeiddel vannak problémáid :) nekem is ilyenek a körmeim, nekem mindenki azt mondja szedjek vitaminokat, mert hogy ez vitamin hiany jele :/ egyel sok zoldseget, gyumolcsot, vitaminokat, hatha rendbe jon :)
2013. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!