Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ilyen haj tényleg...

Szerintetek ilyen haj tényleg létezik? Élőben láttatok már ilyet? Csak genetikával lehet elérni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Ha alapvetően normál hajról beszélünk, (nem száraz, nem is töredezett, de semmi extra nincs benne) akkor ezt a hatást milyen és mennyi ápolással sikerül elérni?



2013. febr. 1. 21:18
 1/10 Kata 2000 ***** válasza:
92%
Az enyém ilyen, de nem csinálok vele semmi klönöset...:D nekem egyszerűen megnött...
2013. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Alapból mindenkinek szép egészséges fényes haja lenne, ha erre gondolsz. Amivel tönkreteszik az a sok vegyi anyag ami benne van a samponban, meg minden egyéb hajápolóban. Meg a festékek, a vasalás, a szárítás, stb. Egy barátnőm ezeket mind elhagyta már, most csak szódabikarbónával mos hajat meg ecettel, azóta gyönyörű egészséges haja lett.
2013. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Barátnőmnek is ilyen haja van :D nem csinál vele semmi különöset, hetente 2x mossa. Én is ugyanezt próbáltam követni,de nekem nem lett ilyen. Genetikától is függ szerintem :) :|
2013. febr. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Először is ezek a fotók stúdióban készültek, ott van rendes megvilágítás, emellett gondolom rendesen kivasalták, meg mindennel befújkodták. De amúgy simán lehetséges, hogy ilyen haja legyen valakinek. Az enyém is ilyen lenne, ha kivasalnám, csak nagyjából 3x annyi hajam van, mint nekik, és hosszabb is. Mondjuk az enyém hullámosan is sokkal fényesebb ennél, pedig az egyenes haj jobban visszaveri a fényt.

Ezek lehetségesek, akkor az általad linkeltek is. :D

[link]

[link]

[link]

[link]

Sajnos a genetika nagyon nagy szerepet játszik, többet, mint az, hogy hogyan ápolod. Az ápolás is fontos, mert hiába a genetika, ha rosszul ápolod és törik, akkor úgysem fog hosszúra megnőni, vagy ha meg is nő, nem lesz szép.

2013. febr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem alapból ilyen, csak nincs ilyen egyenes, mert nem vasalom. Sampont használok, balzsamot, meg ilyenkor télen, mikor szárazabb a hajam, hajolajat a hajvégekre. Mást nem kenek rá.
2013. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A tesómé ilyen :) Nem is vasalja és nem is ápolja különösebben, szőkíti, és mégis ilyen egyenes, fényes és szép.


(az enyém is fényes, szokták is dícsérni, pedig nem teszek rá semmi extrát. Az enyém hullámos sajnos, pont ilyen: [link] Nagyon ritkán kivasalom, akkor olyan, mint az általad linkelteken. De nem sűrűn szoktam, mert macerás és nem is tesz jót. )

2013. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem igyál scitec nutrition liquid collagen-t, komolyan, az nagyon jó! Nekem minden hajmosásnál 4-5 marék haj maradt a kezemben, megittam 1 üveg ilyen lötyit, és már csak 4-5 hajszál van az ujjaimra tekeredve hajmosás utána, emelett sokkal gyorsabban elkezdett nőni a hajam, pedig eddig szinte nem is nőtt, és még a körömre és bőrre is jó hatással van ez a cuci :)
2013. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen haj, persze. Csak türelem, folyamatos és megfelelő ápolás a kulcsa. Nekem most ér éppen csak a mellem aljáig, de már így is a hosszú kategória. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen lehet, de mindig erőt vettem magamon, amikor majdnem levágattam, vagy nem volt kedvem hajpakolásban szaladgálni itthon órákon át. De megérte, és hozzáteszem, szőkére festem itthon a hajam.
2013. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
van ilyen, de genetika is. az enyém pl. megállt a növésben, arról nem is beszélve, hogy göndör, így visszaugrik, szóval sose lesz ilyen hosszú.
2013. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
63%
Van, de kicsi az esélye, hogy egy középkorú, vagy öregedõ nõnek ilyen gyönyörü haja maradjon. Tehát, genetika, vegyszermentes hajápolók, kor (hormonális változás) és egészséges táplálkozás. Ezek határozzákk meg a hajkoronánkat.
2014. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!