Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Folyton karikás a szemem, és...

Folyton karikás a szemem, és be van esve, mint valami narkósnak :S Mit tudok vele csinálni? Van valami jó szemkörnyékápoló, vagy valami otthon elkészíthető pakolás stb?

Figyelt kérdés
Nem táskásak, csak árkolt karikásak, nagyon csúnya. A vérképem normális, nem vagyok vérszegény, semmi egészségügyi problémám nincs amire ez visszavezethető lenne. Kissé stresszes életet élek igen (de ebben az országban ki nem???). Mikor jobban sikerül kipihenni magam éjszaka, akkor kicsit enyhébbek, de nem vagyok valami jó alvó. Mit tudnék vele csinálni? alapozót korrektort nem használok, ugyanis mindig változik a bőrszínem, + kipattogok tőle...
2013. febr. 19. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Detto, sajnos nekem is csak akkor tűnik el ha normálisan kialszom magam és nem éjszakázok, sok folyadékot iszom és kevésbé stresszelek. Csak az utóbbi sajnos mindennapos, inni hiába iszom ha aludni nem tudok, az a fő mérvadó az egészben. Használtam szemkörnyékápolókat de az se segített. Egy darabig volt mikor minden este uborkát tettem a szemem alá, jó is meg minden, de mégse az igazi. Inkább csak a színén segít, attól még a beesett szemek megmaradnak.

Szóval lényegében az alvás amin javítani kéne. Meg nem cigizni, kávézni, piálni ésatöbbi.

2013. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármelyik szemkörnyékápoló jó,ha körkörösen masszírozod be,ezáltal megindul a vér-és nyirokkeringés.elvezetődik a méreganyag.
2013. febr. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!