Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik borotváljátok...

Lányok, akik borotváljátok ott lent! Hogyan lehetne normálisan?

Figyelt kérdés
Én ahol nem látom annyira, a hüvely környékén, ott sosem tudom normálisan. Ti hogy csináljátok? És utána mit csináljak, hogy ne legyen "pöttyös"? Érzékeny a bőröm, de ha bekenem utána testápolóval, csak még rosszabb lesz.
2013. febr. 21. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

A pöttyös részre itt a megoldás amit olvastam egy angol nyelvű oldalon, nincs kedvem lefordítani, de ha nem tudsz angolul lefordítom. Én még nem próbáltam ezt a módszert, de állítólag tényleg jó.


"Ok, Here's what you do: Exfoliate, then rub the area with baby oil before you shave to soften the hair and skin. Shave using a men's razor (one with four blades) and men's moisturizing shaving cream. Since they are made for faces, they are extra gentle. Dab some rubbing alcohol on the skin after you shave to kill bacteria and close your pores. Then apply deodorant (an unscented Dove stick works best) liberally. This will keep you dry down there so you won't chafe and prevents razor bumps. You will have the smoothest giney ever. Mine was always flawless, I was a dancer for four years and did this almost daily. "

2013. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Angolul nem igazán tudok, de egy fordító segítségével megértettem, köszi!! :)
2013. febr. 21. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:
"rubbing alcohol" helyett jó egy after shave is :)
2013. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én először villanyborotvával végig megyek rajta, ugyanolyan sima lesz, mint a borotvától, csak kevésbé pattog ki. aztán nyakatekert pózokban megpróbálom a kényes helyeket is borotvával. és mikor kezd visszanőni és szúr, akkor gyulladás és szőrbenövés elleni krémmel bekenem, megnyugszik és máris jó.
2013. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
lefordítanán nekem valaki? pls
2013. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leforditva:

Dorzsold be babaolajjal a borotvalni kivant teruletet, hogy megpuhitsa a bort es a szort. Borotvanak egy ferfi borotvat hasznalj, aminek 4 pengeje van. es ferfiaknak valo borotvahabbal kend be a borodet. (mivel ezek a ferfi arcra keszulnek, ezert gyengedek a borhoz.) Aztan borotvald le, es kend be etilakohollal. Ez azert szukseges, hogy a porusokat osszehuzza es fertotolenito hatasa van. Utana Dove illatmentes dezodorral kend be bokezuen. Igy nem lesz szaraz bor es megakadalyozza a kipattogzast. Igy fogod kapni a legsimabb eredmenyt. En negy evig tancos voltam es azidoalatt mindig ezt a modszert alkalmaztam szinte mindennap, ami tokeletesen mukodott.

2013. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!