Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alapozóval kapcsolatos kérdés?

Alapozóval kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Miért nem fed el semmit az alapozó? Csak annyira jó, hogy - a pirosítóval együtt - egy kis színt adjon az arcomnak. De nem fed, és a korrektor sem!! Én bénázom el? Ja amúgy nem csúnya a bőröm, csak 1-2 kis ,,ragya" van rajta.
2013. febr. 22. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
van gyengébb és erősebb fedésű alapozó... milyet használsz?
2013. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta, van olyan alapozó aminek erősebb a fedése, van amelyiknek gyengébb.


Ha nincsenek komolyabb bőrhibáid, akkor ne használj alapozót, elég a korrektor, esetleg púder ha zsíros a bőröd.


Milyen alapozót és korrektort használsz?

2013. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alverdét, abból már mind2-t próbáltam.
2013. febr. 22. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj ki mást. Én a Max Factor alapozókat szeretem (Color Adapt, Facefinity), ezek elég jól fednek. Az sem mindegy viszont, hogy mivel viszed fel. Folyékony alapozót én lapos alapozóecsettel szoktam, ezzel szép egyenletes lesz a fedés, habállagút duo fibre ecsettel.

Korrektorból milyet használsz? Szem alá folyékonyat, bőrhibákra stifteset vagy krémeset jó használni.

2013. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Korrektorból is Alverdét. De amúgy azon vagyok kiakadva, hogy miért kellene nagyobb fedésű alapozó, ha csak kis bőrhibáim vannak? Úgy értem, aki tele van pattanással, az mit csinál??
2013. febr. 22. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy Alverdés alapozót én is használtam, szinte 0 a fedése, olyan, mint egy BB krém.


Vegyél egy jobban fedő korrektort a pattanásokra és ne használj alapozót.

2013. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bőrhibákra korrektor kell, nem alapozó, attól csak több lesz... az Alverdék gyenge fedésű alapozók, ez a kipirosodott arcra megfelelő lehet, másra nem. Aki full pattanásos annak meg gyógymód kell nem kencék.
2013. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!