Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Szőrtelenítéssel...

Lányok! Szőrtelenítéssel kapcsolatos kérdések (lent)?

Figyelt kérdés
Szóval eddig borotváltam a lábam, de szeretnék valami tartósabbra áttérni, hogy ne 2-3 naponta kelljen újra szőrtelenítenem. Tehát mondjuk a szőrtelenítő krémek hatása mennyivel hosszabb? Pl heti 1x alkalom? Gyantázást próbáltam magamnak, de valahogy nem jött össze. Hirtelen rántottam le a gyantacsíkot, feszítettem a bőrt, a szőrszálak sem voltak rövidek. Kozmetikusra jelenleg nincs keret, esetleg ha jobb idő lesz (fűtési szezon vége). Itthoni gyantázáshoz tudtok esetleg tanácsot adni, hogy mit rontottam el, mit csináljak másképp?

2013. febr. 14. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A szőrtelenítő krém hatása nálam úgy egy hétig tart. Utána sem olyan vészes, de azért nem mutogatnám.

A gyanta sokáig tart, csak tudni kell használni. Elsőre nekem sem sikerült itthon, "gyakorolni" kellett. Hosszabb szőrszálat nehezebb gyantázni, és figyelj arra, hogy a kezeddel jól melegítsd fel a gyantacsíkot, akkor könnyebb használni, és jól simítsd rá a lábadra, mielőtt lehúzod.

2013. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyanta jó, persze csak a meleg, a hideggyanták semmit nem érnek, nekem még a pihe szőröket sem tépte ki soha.

Én cukorgyantát szoktam itthon főzni, és azzal csinálom, mert érzékeny bőrre az a legjobb. De lehet venni görgőset, az sem rossz, vagy tégelyeset.

A szőrtelenítő krém ugyanazt teszi amit a borotva, csak másképp, szóval nem tartósabb semmivel.

2013. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem se túl tartós a krém..picivel tovább tart talán, mint a borotva, de nem sokkal, ráadásul nekem sose szedte le az összes szőrszálat, szóval a maradékot végül így is úgy is leborotváltam.
2013. febr. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a krém nekem is csak 1-2 napig tart (igaz, én hónaljra használom. lábra nagyon sok elmenne). a lábamon epilátort használok. hetente szoktam, de ha lusta vagyok, vagy úgy van, kéthetente, de akkor a végére már elég szőrös
2013. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!