Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSÉG! Begyullad, gennyes...

SEGÍTSÉG! Begyullad, gennyes pattanás, vagy nem?

Figyelt kérdés
Az orrcsontom felületének közepén nem rég megnyomkodtam egy még nem érett pattanást. Persze másnapra még nagyobb lett, és én hülye úgy gondoltam még egyszer nekiesek, hátha kijön és holnapra már csak apró nyoma lesz a "szépségnek". Azonban begennyesedett egy picit. Megpróbáltam kiüríteni belőle, le is fertőtlenítettem, de a helyzet csak rosszabb lett: most egy hatalmas, gennyes seb díszeleg az orrom közepén. Van valami ötletetek mivel lehetne csökkenteni a gyulladást, vagy kicsinyíteni a duzzanatot? Gondolom már nem kéne piszkálnom annyira. Hétfőn suli, és így még az utcára se megyek ki szívesen... Előre is köszönöm a segítséget!

2013. febr. 23. 13:33
 1/4 anonim válasza:
Azokat a pattanásokat, amik még nem érettek meg, inkább ne nyomkodd! Tudom tapasztalatból, hogy nagyon nehéz megállni, de így több idő míg begyógyul. Használj a gennyes sebre neogranormont vagy sudokrémet, nekem azok segíteni szoktak!:)
2013. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom tegyél rá kamillás borogatást ettől kellőképp felpuhul,hogy szépen kijöjjön.
2013. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos, ilyen krémeim pillanatnyilag nincsenek itthon, de azért köszönöm a válaszokat. :) Esetleg valamilyen ismert házi patika?
2013. febr. 24. 12:06
 4/4 anonim válasza:
Élesztőpakolást ajánlom!
2013. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!