Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég sok miteszer van az...

Elég sok miteszer van az államon nem nagyon szeretnék evvel kozmetikushoz menni, de viszont nagyon zavar, mert ha begyullad alatta a bőröm akk lesz ott egy csunya nagy gennyes pattanás. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

használok én amit az avonban lehet venni olyan CLEARSKIN arclemosót meg van hozzá krém is......esetleg van más valami módszer???ja és nyomkodni se szeretem magamnak :D de olyan kellene ami nem drága

ELŐRE IS KÖSZI ÉS KÉRLEK S E G Í T S E T E K!!!!!


2008. szept. 2. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A mitesszereket a legjobb kinyomkodni, de szigorúan tiszta környezetben, letisztított arcon, jól megmosott kézzel. Érdemes lenne pedig elmenni kozmetikushoz. Az avon clearskin jó szokott lenni (avon tanácsadónő vagyok), de elöször kinyomás, leradírozás, tonik és utánna arckrém!!
2008. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
MIndenképpen ajánlom a kozmetikust.Tinédzser koromban írtó ronda volt a fejem,évekig jártam kozmetikushoz,elég ciki volt fiúként,ugye,de szépen rendbehoztak,egyébként életkorral eltűnik majd jó esetben,de ha mindenáron piszkálni akarod,valóban nagyon fontos a tiszta környezet,meg egy kis hozzáértés,különben tényleg szerezhetsz egy-két heget magadnak.......Fel a fejjel!
2008. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek a Dalacin gyönyörűen rendbe hozta az arcát, viszont ez eléggé szárít, úgyhogy kenni is kell valami krémmel. Ezért kell elmenned kozmetikushoz, hogy kitisztítsa a bőröd, illetve ajánljon olyan krémet, ami a Te bőrödnek megfelel.
2008. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szerintem mielott rengeteg penzt koltesz, a pattanasok okat deritsd ki,az all kornyeken levo pattanasok kismedencei mukodesi zavarra utalhatnak.

Eloszor belulrol kene tisztitokurat kezdened, es aztan a sok kencefice

2008. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!